Dlaczego my

  Płytki z Cegieł przed pakowaniem są sortowane pod kątem odcieni aby podczas montażu nie powstawały plamy kolorystyczne na ścianie a dzięki starannemu pakowaniu w zabezpieczone kartony dajemy Państwu gwarancję, że Płytki z Cegieł docierają do Państwa w całości, z tego też powodu jesteśmy  FABRYKĄ ZADOWOLENIA ;-)

 

Dostrrczamy produkt gotowy do montażu

Płytki z Cegieł po zakończeniu procesu cięcia są starannie myte ciśnieniowo. Fakt ten pozwala na natychmiastowy montaż po zakupie, bez narażania klienta na dodatkowe czynności i koszty.

dbamy o zdrowie i komfort klienta

Przed zakupem cegły, osobiście sprawdzamy jej pochodzenie, tym samym nie pozyskujemy cegieł pochodzących z kominów, szpitali lub zabudowań, w których hodowano zwierzęta.

0

Ilość sprzedanych kg Płytek z Cegieł.

zapewniamy jakość produktu

 Nie pozyskujemy cegły w małych ilościach składowanej często latami pod gołym niebem lub z niezadaszonych zabudowań. Tym samym nasze płytki nie są zmurszałe i nie pękają w trakcie montażu czy podczas transportu.

dbamy Bezpieczeństwo klienta

Płytki z Cegieł w trosce o bezpieczeństwo klienta, pozbawiane są ostrych krawędzi od strony lica, czyli od strony potencjalnego kontaktu z domownikami.

Jako jedni z nielicznych producentów na rynku posiadamy suszarnię z przeznaczeniem do suszenia płytek w wysokiej temperaturze, dzieki temu nasz produkt pozbawiony jest zielonych nalotów i innych organicznych  ciał obcych powstałych w wilgotnym środowisku oraz nie posiada przykrego zapachu stęchlizny