Dlaczego my

PŁYTKI z CEGŁY pakowane są w zabezpieczone kartony, co daje gwarancję, że nasz produkt dojedzie do klienta w całości, 

a dzięki temu .. SPRZEDAJEMY ZADOWOLENIE ;-).

Jakość i pakowanie

Płytki z Cegieł po zakończeniu procesu cięcia są starannie myte, fakt ten pozwala na natychmiastowy montaż po zakupie bez narażanie klienta na dodatkowe czynności lub koszty. Nie pakujemy pękniętych płytek tym samym nasz produkt zabezpieczony folią stretch i spakowany po 0,5m2 w kartonach dociera do klienta w całości a dzięki temu SPRZEDAJEMY ZADOWOLENIE ;-)

Odzysk z budynków mieszkalnych

Zadbaj o swój produkt a on zadba o  zadowolenie klienta - oto nasze motto.

 Nie pozyskujemy surowca pochodzącego z zabudowań, w których hodowano zwierzęta. PŁYTKI z CEGIEŁ produkowane są z surowca pochodzącego z poniemieckich kamienic, fabryk bądź budynków użyteczności publicznej.

0


Ciągłość serii

 Nie pozyskujemy surowca w ilościach mniejszych niż 3000 szt. jednego rodzaju, gwarantuje to ciągłość serii oraz wiedzę na temat pochodzenia surowca. Małe ilości paletowe od osób prywatnych są tańsze w zakupie jednak często leżą latami na prywatnych posesjach, co poddaje w wątpliwość ich pochodzenie oraz jakość.

bezpieczeństwo i estetyka

Płytki z Cegieł w trosce o bezpieczeństwo klienta, pozbawiane są ostrych krawędzi od strony lica, czyli od strony potencjalnego kontaktu z domownikami. Nasz produkt przed pakowaniem jest selekcjonowany pod względem odcieni oraz pozostałości pobudowlanych tak aby podczas układania nie powstawały monotematyczne plamy na ścianach.

Nie uznajemy kompromisów kosztem zadowolenia klienta, tym samym nie wysyłamy i nie sprzedajemy mokrych płytek. Mokre płytki mają inny odcień i w czasie schnięcia oddają wilgoć do pomieszczenia. PŁYTKI z CEGIEŁ przechodzą rygorystyczny proces produkcji, gdzie każdy etap musi zostać zakończony, dotyczy to również etapu suszenia.